Gepersonaliseerde fotowanden voor Dierenkliniek Hoogveld

 

Gepersonaliseerde-fotowanden-Dierenkliniek-Hoogveld2

De wachtruimte van Dierenkliniek Hoogveld is verfraaid met levensgrote fotowanden. In de ruimte verblijven de huisdieren en daarom kon er niet gekozen worden voor een standaard oplossing, zoals fotobehang. De wandbekleding moet namelijk bestand zijn tegen het krabben van de kat, het schuren van de hond en (aangezien hygiëne belangrijk is in de kliniek) tegen intensieve reinigingsmiddelen. Daarom is er gekozen voor DecorPanel Spa 3 mm. Een waterbestendige plaat met krasvaste topcoating.

 

Op zoek naar krasvaste wandbekleding
met hout- of steenmotief?

DecorPanel Spa en SpaDecor zijn gemaakt van hetzelfde plaatmateriaal: een geprinte aluminium composietplaat voorzien van een slijtvaste coating.

Het verschil? Bij SpaDecor kan je kiezen uit meer dan 60 gestandaardiseerde hout- en steendecoren. Deze zijn allemaal te bekijken en te bestellen op de website www.spadecor.nl. Bij DecorPanel Spa kan je een eigen foto kiezen die geprint wordt. 

Gepersonaliseerde-fotowanden-Dierenkliniek-Hoogveld2
Gepersonaliseerde-fotowanden-Dierenkliniek-Hoogveld
Gepersonaliseerde-fotowanden-Dierenkliniek-Hoogveld11
Gepersonaliseerde-fotowanden-Dierenkliniek-Hoogveld1
Gepersonaliseerde-fotowanden-Dierenkliniek-Hoogveld13

Op zoek naar gepersonaliseerde wandbekleding?

Neem dan contact met ons op. Onze productspecialist neemt graag alle mogelijkheden met je door.